مجموعه شیرین گل شما را به خرید بهترین محصولات گلاب دعوت می نماید.

مرجع خرید گلاب دو آتیشه اصل قمصر

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص مصرف گلاب دو آتیشهاستعلام قیمت گلاب دو آتیشه اصل قمصر

گلاب نوعی عرق است که از قدیم در ایران کاربرد فراوان داشته است .اصلی ترین مکان گلاب همیشه کاشان بوده است . گلاب قمصر کاشان از گلاب های با کیفیت است که در صادرات نقش مهمی دارد . همچنین در بازار های داخلی ، گلاب کاشان از طرفداران بیشتری برخوردار است . گلاب دو آتیشه اصل قمصر یکی از انواع عرقیاتی است که در کاشان تهیه می شود. گلاب با خواص زیادی که دارد؛ هم در موارد بهداشتی و هم خوراکی کاربردی فراوان دارد.

مرجع خرید گلاب دو آتیشه اصل قمصر

خواص مصرف گلاب دو آتیشه

خواص مصرف گلاب دو آتیشه

گلاب معمولی و گلاب دو آتیشه با هم متفاوت هستند. گلاب معمولی در حقیقت گل محمدی و آب است که از تقطیر آن این نوع گلاب به وجود می‌آید . با توجه به اینکه درصد گل محمدی چه مقدار در آب ریخته می شوند به گلاب سنگین و گلاب سبک تقسیم می‌شود.

گلاب سنگین گلابی است که در آن عصاره گل محمدی بیشتر است و خاصیت بیشتری نیز دارد. عطر و بوی بهتری دارد . گلاب سبک در حقیقت گلابی است که درصد کمتری از گل محمدی در آن وجود دارد. این نوع گلاب ها درصد کمتری از عصاره گل محمدی را دارند.

گلاب دو آتیشه با این دو نوع متفاوت است . گلاب دو آتیشه در حقیقت گل محمدی و گلاب گرفته شده را با هم مخلوط می‌کنند . آبی در این نوع گلاب به کار نمی رود و همان گلاب به کار می رود، سپس عملیات تقطیر را آغاز می کنند . این نوع گلاب به دلیل این که سنگین است ،طعم تلخی دارد و مورد پسند همگان نیست .

خواص گلاب دو آتیشه از گلاب هایی که گفته شد بیشتر است . خواص مصرف گلاب هم برای درمان و هم خوراکی و زیبایی بهداشتی است. اگر گلاب را بر روی پوست خود بمالید ، بعد از مدتی متوجه شادابی و زیبایی پوست میشوید . همچنین گلاب در عطر سازی به کار می برند، مصرف خوراکی گلاب نیز یکی دیگر از خواص آن را مشخص می کند زیراکه گلاب نوعی تسکین دهنده اعصاب و روان است، باعث آرامش فرد می شود.

استعلام قیمت گلاب دو آتیشه اصل قمصر

استعلام قیمت گلاب دو آتیشه اصل قمصر

قیمت گلاب دو آتیشه اصل نسبت به سایر گلاب ها بیشتر است زیرا که خواص گل محمدی را در خود بیشتر جای داده است. بنابر کیفیت، مقدار گلاب و قیمت آن نیز متفاوت می‌شود. اگر کیفیتی بالا داشته باشد و گلاب سنگین باشد طبعاً قیمت آن از گلاب سبک بیشتر می باشد.گلاب را در عرقیات و فروشگاه ها به فروش می رسانند.

البته کسانی هستند که دوست دارند ، گلاب را از خود کاشان تهیه کنند ولی بدلیل دور بودن از این مکان ، این امکان برای آن ها میسر نیست ولی می توانند با خرید اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی به این مهم دست پیدا کنند.

مشاوره و فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شیرین گل شما را به خرید بهترین محصولات گلاب دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *