مجموعه شیرین گل شما را به خرید بهترین محصولات گلاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده اصلی گلاب برزک عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترکیبات موجود در گلاب برزکتولید کننده گلاب برزک عمده

گلاب برزک عمده در یکی از شهرستان های استان کاشان تولید شده و توسط فروشنده اصلی در بسته بندی های مختلف به مشتریان عرضه می شود. شهر کاشان از مهمترین مراکز و در واقع قطب تولید گلاب در کشور می باشد که ارقام صادراتی آن نیز به کشور های دیگر ارسال می شود. در این میان شهر برزک به میزان هفتاد درصد تامین کننده و تولید کننده گلاب است که به دو شیوه سنتی و صنعتی تولید آن صورت می گیرد.

فروشنده اصلی گلاب برزک عمده

ترکیبات موجود در گلاب برزک

ترکیبات موجود در گلاب برزک گلاب یکی از انواع عرقیات سنتی است که از دیر باز تاکنون در ایران استفاده های زیادی از آن می شود. این محصول از گل محمدی یا گل گلاب تهیه می شود که در واقع ترکیبات موجود در گلاب به درصد مخلوط شدن گل با آب بستگی دارد که به هر یک از غلظت های مختلف گلاب نام به خصوصی داده می شود.

مثلا گلاب دو آتیشه نوعی گلاب مرغوب و با کیفیت است که در اثر جوشاندن محلول دوباره گلاب و گل به دست می آید و معمولا از گلاب معمولی قیمت بیشتری دارد.

شهر کاشان و شهرستان های توابع آن از مراکز تولید گلاب به شمار می روند که شهرستان برزک زیر مجموعه ای از کاشان است که تولید کننده بخش قابل توجهی از گلاب کشور می باشد.

این محصول در ماه اردیبهشت که گل محمدی به بار می نشیند از تقطیر گل به دست می آید که تهیه آن به دو شیوه سنتی و کارخانه ای یا صنعتی صورت می گیرد.

در هر دو مورد ترکیبات موجود در گلاب یکسان بوده اما در نوع کارخانه ای مراحل مختلفی به کار گرفته می شود که یکی از این مراحل پاستوریزه کردن گلاب است که منجر به تهیه گلاب با کیفیت و استاندارد خواهد شد.

در روش تولید به سبک سنتی نیز از دیگ ها و ظروف مخصوصی در کارگاه های گلاب گیری استفاده می شود که مراحل متفاوتی از شیوه تهیه به روش صنعتی دارد.

تولید کننده گلاب برزک عمده

تولید کننده گلاب برزک عمده طبق مطالب بیان شده قبلی بخش قابل توجهی از تولید گلاب در کشور در شهر برزک صورت می گیرد که طبق آمار های موجود تقریبا هفتاد درصد گلاب کشور توسط تولید کننده آن در این ناحیه از کشور تولید شده و به صورت عمده به فروش می رسد.

فروش عمده به دو شیوه بسته بندی شده یا فله ای در ظروف ده لیتری و بیست لیتری صورت می گیرد که پس از آن برند سازی شده و توسط تولید کننده در بازار های مختلف کشور به فروش می رسد. بنابراین هر یک از ارقام فله یا بسته بندی شده گلاب قیمت خاص خود را دارد.

مریم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09120703992

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: shirin.products2020@gmail.com

مجموعه شیرین گل شما را به خرید بهترین محصولات گلاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید