مجموعه شیرین گل شما را به خرید بهترین محصولات گلاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش گلاب دو آتیشه اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات کاربردی برای تولید انواع گلابفروش کلی گلاب دو آتیشه اصل

گلاب یکی از نمونه عرقیات محبوب در بین افراد مختلف جهان است که با توجه به مصارف مختلفی که دارد در انواع و نمونه های متنوع نیز تولید می شود و یکی از این موارد، گلاب دو آتیشه اصل است. گلاب دو آتیشه نسبت به نمونه های معمولی از این محصول داری عطر و طعم تند تری است و از طرف مراکز و شرکت های پخش گلاب نیز با قیمت های متفاوت تری توزیع می شوند.

شرکت پخش گلاب دو آتیشه اصل

نکات کاربردی برای تولید انواع گلاب

نکات کاربردی برای تولید انواع گلاب فصل تولید گلاب با توجه به برداشت گل های محمدی از اواسط بهار شروع شده و تا اوایل تابستان هم ادامه دارد که کشور ما به دلیل تولید انبوهی که در انواع گل های محمدی دارد سالیانه توزیع کننده میزان قابل توجهی از انواع گلاب اصل ایرانی در بازار سراسری کشور و بازارهای بین المللی است.

در تولید گلاب با توجه به نوع و کیفیت گلابی که تولید می شود از نمونه های مختلف گل محمدی به روش های خاص استفاده می شود به عنوان مثال کسانی که تولید کننده گلاب های سنگین و یا چند آتیشه هستند باید چند بار فرآیند گلاب گیری را تکرار کنند تا محصول مورد نظر به دست آید.

در فرآیند تولید گلاب که با استفاده از روش تقطیر صورت می گیرد، در صورتی که هدف تهیه گلاب معمولی است، روی گل های محمدی داخل دیگ از آب معمولی استفاده می شود ولی در گلاب دو آتیشه این فرآیند برای بار دوم تکرار می شود و به جای آب از گلاب گرفته شده در مرحله اول استفاده می شود که این امر باعث تولید محصولی با طعم تند تر و عطر بیشتری است.

بنابراین باید در مرحله اول هدف از تولید نوع گلاب مشخص باشد و سپس متناسب با آن فرآیند تولید گلاب انجام شود.

فروش کلی گلاب دو آتیشه اصل

فروش کلی گلاب دو آتیشه اصل گلاب دو آتیشه اگرچه عطر و طعم تند تری نسبت به گلاب معمولی دارد ولی در تمام شرایط مورد استفاده قرار نمی گیرد به همین دلیل نیز با توجه به نیاز مخاطبان در حجم های کم و زیاد و به صورت تکی و کلی عرضه می شوند.

در فروش گلاب دو آتیشه اصل به صورت کلی، مخاطبان آن اکثرا عمده فروشان، شرکتهای بازرگانی و فعالان این حوزه در داخل و خارج از کشور هستند که اقدام به خریدهای انبوه گلاب برای عرضه در شرایط و بازار دیگری هستند به همین دلیل خریدها کلی و با قیمت هایی نسبتا به صرفه صورت می گیرد.

فروش کلی بهترین نوع گلاب اصل دو آتیشه توسط همین سایت با بهترین شرایط و به راحتی انجام می شود که می توانید به صورت تمام وقت با مشاورین فروش ما ارتباط گرفته و نسبت به ثبت سفارش و کسب اطلاعات لازم اقدام کنید.

مریم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09120703992

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: shirin.products2020@gmail.com

مجموعه شیرین گل شما را به خرید بهترین محصولات گلاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید