مجموعه شیرین گل شما را به خرید بهترین محصولات گلاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع مستقیم گلاب اصل کاشان

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع گلاب اصلعرضه کننده گلاب اصل کاشان

توزیع مستقیم گلاب کاشان از تولید کنندگان این محصول و یا شرکت های پخش در شهر کاشان صورت می پذیرد. شرکت های پخش و یا شرکت های تولید کننده این محصول را به صورت عمده در قوطی های پلاستیکی یا ظروف شیشه ای با کیفیت بالا روانه بازار فروش می نمایند. قیمت خرید گلاب اصل کاشان در این شهر به نسبت شهر هایی که تولیدی گلاب در آن ها وجود ندارد پایین تر می باشد.

توزیع مستقیم گلاب اصل کاشان

معرفی انواع گلاب اصل

معرفی انواع گلاب اصل گلاب محصولی است که از فرآیند تبخیر گل های محمدی به دست می آید.

شهر کاشان، قمصر، نیاسر و… از شهر هایی هستند که به دلیل شرایط آب و هوایی که دارند گل های محمدی به بهترین شکل رشد می کنند و گلستان های فراوانی از گل محمدی را می توان در این شهر ها مشاهده نمود.

گلاب گیری در این شهر ها به دو روش صنعتی و سنتی انجام می گیرد و در فصل گلاب گیری گردشگران زیادی از داخل و خارج کشور برای مشاهده نمودن عمل گلاب گیری از نزدیک، به شهر های ذکر شده سفر می کنند.

گلاب های بدست آمده در این شهر از نظر کیفیت متنوع می باشد.

گلاب های درجه یک و خالصی که در این شهر ها تولید می شوند دارای ویژگی هایی از قبیل زلال بودن، شفاف بودن، فاقد رسوب بودن، عطر خوش و مزه ای که به تلخی می زند می باشند.

انواع گلاب اصل عبارتند از گلاب سبک، گلاب متوسط، گلاب سنگین و گلاب دو آتیشه.

گلاب سبک گلابی می باشد که درصد خلوص آن بین دوازده تا هیجده درصد می باشد.

گلاب متوسط گلابی است که درصد خلوص آن بین هجده تا بیست و چهار درصد می باشد.

گلاب سنگین حداقل خلوص آن بیست و چهار می باشد و حداکثر آن تا سی درصد می باشد. این نوع گلاب درجه یک می باشد و روی برچسب بسته بندی آن می توان علامت A را مشاهده نمود که نشان دهنده سنگین بودن و درجه یک بودن آن می باشد.

گلاب دو آتیشه دارای خلوصی بالاتر از سی و سی و پنج درصد می باشد. این نوع گلاب به دلیل خلوص بالایی که دارد و همچنین به دلیل شرایط خاص فرآیند تولید آن از انواع دیگر گلاب قیمتی بالاتر دارد.

عرضه کننده گلاب اصل کاشان

عرضه کننده گلاب اصل کاشان عرضه کننده گلاب کاشان توانسته اند با توزیع گلاب باکیفیت و درجه یک خریداران بزرگ را به سمت خرید از خود سوق دهد و همواره نام گلاب کاشان را در سراسر ایران و حتی در کشور های دیگر مطرح نمایند.

با خرید از عرضه کنندگانی که محصولات تولید کنندگان را به صورت مستقیم عرضه می کنند می توان گلاب اصل کاشان را با قیمتی مناسب خریداری نمود.

مشاوره و فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش

 

مجموعه شیرین گل شما را به خرید بهترین محصولات گلاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *